Visraktis į geografijos egzaminą ()

Autoriai:

, ,


Temos:

| | | |


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

Kodėl šis leidinys pavadintas „Visrakčiu“? Todėl, kad jis siūlo visokeriopą pagalbą besirengiančiam geografijos brandos egzaminui. Jame pateikiama daug naudingų patarimų, kaip geriau išlaikyti egzaminą. Tokie patarimai – siūloma efektyvi mokymosi metodika – yra absoliuti naujiena, kurios nėra jokiame anksčiau išleistame šio pobūdžio leidinyje.

„Visraktis“ nėra vadovėlis, bet kruopščiai sudarytas pagrindinių geografijos žinių konspektas, tiksliai prisilaikant nuo 2013 metų pradedančios galioti valstybinio geografijos brandos egzamino programos. Taigi norint prieš egzaminą, likus iki jo pusmečiui ar keliems mėnesiams, pasikartoti ir susisteminti geografijos žinias, papildomų vadovėlių ar kitų geografinės informacijos šaltinių ieškoti tikrai neprireiks. Po ranka patartina turėti solidų geografijos atlasą.

Skirtingai nuo kitų „pagalbos abiturientui“ pavyzdžių, kuriuose neįmanoma rasti patarimų apie tai, kaip mokytis ir kaip ruoštis egzaminui, „Visraktyje“ reikalinga medžiaga pateikiama kompleksiškai. Šiame leidinyje daug patarimų, kaip atlikti įvairiausių tipų užduotis, pateikiami konkretūs jų pavyzdžiai.

Mokytojams ši priemonė bus labai naudinga, nes joje pirmą kartą sistemiškai vienoje vietoje pateikiami esminiai geografijos metodai, kurie, kaip rodo praktika, privaloma tvarka integruojami į geografijos brandos egzaminus.

„Visraktis“ sukonstruotas kaip mokymosi, kartojimo ir tuo pačiu darbo knyga, t.y. pačiam mokiniui siūloma pildyti ir tobulinti šį leidinį – juk ruošiantis egzaminui labai svarbu asmeniškai planuoti medžiagą, pasibraukti svarbiausius teiginius, daryti papildomus įrašus ir išnašas knygos paraštėse. Tik toks kryptingas ir aktyvus mokymasis gali iš tiesų garantuoti aukštą egzamino rezultatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.