Suaugusiųjų gidas po paauglių pasaulį ()

Autoriai:


Temos:

| | |


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

2015 m. Harvardo mokslininkai išsiaiškino, kad kiekvienas vaikas, kuris sėkmingai susidoroja net su kebliausiais iššūkiais, savo gyvenime palaiko stabilų ir artimą ryšį su bent vienu paramą jam užtikrinančiu suaugusiuoju. Kad tai suprastų, bestselerių autoriui Joshui Shippui Harvardo mokslų nereikėjo. Kadaise rizikos grupei priklausęs, be tėvų augęs vaikas sutiko globėją, kuris neapleido jo, išmokė patikėti savimi ir pakeitė jo gyvenimą.

Knygoje „Suaugusiųjų gidas po paauglių pasaulį“ J. Shippas parodo mums, kaip būti tuo rūpestingu suaugusiuoju paauglio gyvenime. Pabrėždamas atjautos, pasitikėjimo ir padrąsinimo svarbą, knygos autorius suskaido paauglio gyvenimą į fazes su joms būdingais pokyčiais, tikslais ir iššūkiais.
Knygoje pateikiama informacija apie paauglių smegenyse vykstančias transformacijas, dalijamasi aukščiausio lygio paauglių ir suaugusiųjų santykių ekspertų patirtimi, siūlomi praktiniai scenarijai, kuriais vadovaujantis galima lengviau susidoroti su tokiomis sudėtingomis temomis kaip:
ATLEIDIMAS. Ką daryti, kai mano paauglį vaiką įskaudina ir tai nėra jo kaltė?
BENDRAVIMAS. Kaip kalbėtis su paaugliais? Jie tik vaiposi.
PASITIKĖJIMAS. Nebepasitikiu paaugliu vaiku. Kaip tai pakeisti?
PATYČIOS. Padėkite! Paauglys (arba jo draugai) persekiojami, iš jo (jų) tyčiojasi.
SUNKŪS POKALBIAI. Narkotikai. Mirtis. Seksas. O, varge!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *