Stebuklų pripoškėjęs pasaulis ()

Autoriai:


Temos:

|


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

Eilinę vasaros dieną kaime pas senelius du smalsūs vaikai – broliukas Joris ir sesutė Jorė – išsiruošia riešutauti. Grįždami namo sutinka senelį, nuo tos akimirkos prasideda stebuklai.

Įtraukiantis knygos „Stebuklų pripoškėjęs pasaulis“ pasakojimas vaikams ir jų tėveliams, orientuotas į šiuo metu pasaulyje populiarių fantasy literatūros žanrą. Knygos autorė Virgina Šukytė į tekstą kūrybiškai įpynė daugybę žinių apie senovės lietuvių mitologiją, tad ši knyga vaikams gali tapti ne tik maloniu laiko praleidimu, bet ir vertingų, mokykloje praversiančių žinių šaltiniu. Leidinio 128 puslapiuose pristatoma daugiau nei 50 lietuvių dievų, deivių bei kitų mitinių būtybių. Istoriją pagyvina subtilios dailininkės Linos Kusaitės iliustracijos.

Ši knyga – puiki dovana artėjančių Kalėdų ar kita proga, nes tai – ne tik įtraukiantis laisvalaikio skaitinys, bet ir pagalbinė edukacinė priemonė, padėsianti pagilinti mokykloje įgytas žinias.

Išskirtinai vaikams kuriančios rašytojos Virginos Šukytės kūryba teigiamai vertinama kritikų, 2012 m. autorė apdovanota Martyno Vainilaičio premija už mitologinę temą knygojeKaralaitis ir šunys, o knyga Laimės formulė įtraukta į geriausių 2014 metų knygų paaugliams penketuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *