Parko daina ()

Autoriai:

,


Temos:

| |


Serija:


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

Iš pirmo žvilgsnio Agus – paprastas berniukas. Jis nemėgsta tvarkytis, yra išdykęs ir vis pamiršta, kas užduota namų darbų. Tačiau, netikėtai susipažinus su geraisiais knygų monstriukais, jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Ir kas galėtų pagalvoti, kad vakarais Agus savo noru skaitys vaikų literatūros klasiką ir ja mėgausis? Nepamirštamuose nuotykiuose atsiskleidžia geriausios berniuko savybės: jautrumas, draugiškumas, empatiškumas, atkaklumas ir noras padėti kitiems.
Ši nuotaikinga komiksų stiliumi parašyta knygų serija jau pavergė daugiau nei 600 000 skaitytojų širdis, ir jie nekantraudami laukia naujų Agaus ir monstriukų nuotykių.
Jūsų rankose trečioji serijos knyga „Parko daina“, kurioje Agus ir monstriukai imasi didvyriškos užduoties – išgelbėti visų pamėgtą parką nuo ketinamo statyti prekybos centro. Nors tai atrodo neįmanoma misija, berniukas atkakliai siekia savo tikslo. Ar jam pavyks perkalbėti užsispyrusį merą? O gal Šekspyro, Radjardo Kiplingo kūrinių didybės įkvėpti monstriukai suras išradingesnį būdą išsaugoti gamtos kampelį?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *