Moonwalk ()

Autoriai:


Temos:

|


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

1988 m. ji galėjo taip ir nepasirodyti. Prieš atiduodamas savo memuarus skaitytojų teismui Jacksonas išsigando, kad siekdamas išsklaidyti gandus apie savo gyvenimą atsivėrė per daug. Vis dėlto jis išdrįso ir knyga akimirksniu tapo bestseleriu.
„Moonwalk” – intymus ir jaudinantis pasakojimas apie viešą ir privatų garsiausio visų laikų atlikėjo gyvenimą, prisiminimai apie vaikystę, Džeksonų penketuko virsmą pirmo ryškumo žvaigždėmis, apie keliones, muziką, įkvėpimą ir užburiančius šokio judesius. Michaelas Jacksonas atskleidžia savo jausmus garsiems draugams Dianai Ross, Berriui Gordy, Quince`ui Jonesui, Paului McCartney, Katharinei Hepburn, atvirai pasakoja apie slegiančią vienatvę, pirmąją meilę, plastinę chirurgiją, legendinę karjerą ir tuos keistus gandus, kurie lydėjo ją nuo pirmųjų žingsnių. 

Iliustruota retomis Jacksonų šeimos ir paties Michaelo albumų nuotraukomis bei išimtinai šiai knygai skirtu Michaelio piešiniu, „Moonwalk” yra įsimintina kelionė į šiuolaikinės muzikos genijaus širdį ir sielą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *