Magiškasis pasaulis ()

Autoriai:


Temos:


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

Kokio amžiaus visata? Kada ir kaip radosi mūsų pasaulis? Kas buvo pirmasis žmogus Žemėje ir kodėl joje tokia gyvūnų ir augalų įvairovė? Kas yra saulė ir vaivorykštė? Šie klausimai mums labai svarbūs, o atsakymai į juos įvairūs.

Kol nebuvo mokslinių metodų, mūsų protėviai juos supantį pasaulį aiškino antgamtine magija. Senovės egiptiečiai tikėjo, kad naktis stoja deivei prarijus saulę. Vikingai manė, kad vaivorykštė – dievų tiltas į žemę. Ilgainiui šiuos vaizdingus mitus pakeitė mokslu grindžiamas pasaulio pažinimas. Skaitydami šią nuostabią knygą, sužinosime ir mitologinę daugelio reiškinių kilmę, ir kaip juos aiškina mokslininkai. Įdomus ir pagaulus pasakojimas mus pakerės žmogaus vaizduotės ir mokslo magija. Ją mums atskleis du šios knygos autoriai: garsus mokslininkas ir daugelio knygų autorius Richardas Dawkinsas ir puikus dailininkas, filmo „Haris Poteris“ kostiumų kūrėjas Dave’as McKeanas.

Ši knyga – stulbinantis iliustruotas vadovas į pasaulio ir visatos paslaptis, vienodai įdomus ir vaikams, ir jų tėvams.

Magiškasis pasaulis“ įraše yra 1 komentaras

  1. Tai knyga įdomiai ir išsamiai supažindinanti skaitytoją su pasauliu, mokslo teorijomis, pasiekimais ir pan. Joje apžvelgti įvairių tautų padavimai apie reiškinius, kurių žmonės ilgus laikus nesugebėjo paaiškinti ir kuriuos dabar lengvai paaiškina moksliniai atradimai. Taigi skaitant šią knygą labai idomu palyginti senais laikais gyvenusių žmonių mąstymą su dabartyje gyvenančių žmonių pasaulio suvokimu.
    Ši knyga labai tinka paaugliams ir suaugusiems žmonėms, kurie domisi juos supančiu pasauliu ir ieško paaiškinimu į žmonija ilgus šimtmečius kamavusius klausimus. Knygoje gausu meniškų ir išsamių iliustracijų padedančių suprasti teksta. Taip pat, nepaisant to, kad tai mokslinio pobudžio knyga, ji labai lengvai skaitosi ir yra nenuobodi. Rekomenduoju ją, nes perskaičius šią knygą apima malonus jausmas, kad viduje dar labiau paaugai ir skaitymui skirtos valandėlės prabėgo neveltui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *