Kaip Pelytė Zita žmogumi pavirto ()

Autoriai:


Temos:

| |


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

Knygelėje susitikę pelytė Zita ir tarakonas Dzioba drauge atlieka daugybę neįtikėtinų žygdarbių. Jie išlaisvina Zitos tėvelius, nugali katiną Mickų ir svarbiausia – išgelbsti pasaulį nuo teroristų bombos.

Tai trečias knygelės apie pelytę Zitą leidimas.

„Skaitydami sužinome, kad pasaulį nuo begalės blogybių ir pavojų reikia gelbėti skubiai, ir visiems kartu. Gražu, kai svajos persipina su nuotykiais ir sapnais, ir kai maži gyvūnai dėl savo savybių tampa nepakeičiami ir labai daug nuveikia.

Zita, maža, jautri, kiek užsispyrusi ir savanaudiška pelė, augo, keitėsi ir brendo. Palaipsniui jos baimė virto didele narsa bei ryžtu, o svajones papildė pažinimas, patirtis ir išmintis. Patrauklūs ir kiti veikėjai – tarakonas Dzioba, varnas Krankaitis, burtininkė žiurkė Liolia, bankininkas Antanas Žmogelis su savo silpnybėmis, liūdnasis Narcizas, katinas Mickus ir kt.

Koks veikėjas jums artimiausias? Kokie bruožai jums būdingi, o kas visiškai, atrodytų, svetima? Kas nustebino, o kas kėlė šiurpulį? Įdomiausia, kad laikui bėgant daug kas pasikeičia. Perskaitykit antrą kartą, ir vėl paklauskit savęs, koks veikėjas dabar labiausiai patiko… Smagių ieškojimų ir atradimų!“

Vaikų psichologė Sigita Lesinskienė

dominicus.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.