Kaip nugalėti drakonligę ()

Autoriai:

,


Temos:

|


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

Drakoniuką Joną užklupo drakonligė! Nieko apie ją negirdėjai? Neuostabu, juk ja serga tik tikri drakonai. Keliauk su Jonu į ligoninę. Sužinosi, ką ten veikia gydytojai, slaugytojai ir ligoniai. Bus labai įdomu!

 „Šią knygą parašyti įkvėpė mano mažieji klientai bei jų tėvai. Dirbdama ligoninėje bei poliklinikoje maąąiau daug vaikų, kuriems kelionė į gydymo įstaigą buvo netikėta ir sukrečianti – lyg koks baubas už kampo. Dėl to ir kilo mintis parašyti knygelę, kuri padėtų vaikams susipažinti su ligonine. Jei skatinsime vaiko drąsą ir smalsumą, net knyga gali tapti nuotykiu“.
 Rugilė Kazlauskienė – medicinos psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė

„Piešdamas iliustracijas norėjau sukurti spalvotą ir žaismingą pasaulį, kuris ne tik būtų įdomus vaikams, bet ir skatintų juos pažinti ligoninės aplinką ir atrasti, kas joje vyksta“. 
Vytautas Tautkevičius – iliustratorius, dailės terapeutas. „Mokiausi aštuntoje klasėje. Vieną dieną internete prisižiūrėjęs įvairiausių piešinių įsigeidžiau pats pabandyti ką nors nupiešti. Mane tai labai įtraukė, pradėjau kurti įvairius fantastinius veikėjus ir siužetus.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *