Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga ()

Autoriai:


Temos:

|


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

„Knyga verčia ir juoktis, ir mąstyti… Mažųjų skaitytojų ir suaugusiųjų džiaugsmui, J. Nesbø rašo nepaprastai linksmai“
Stian Bromark, Dagsavisen
Kol nieko nežinote, neturite dėl ko ir nerimauti. Jūs turbūt nesate girdėję apie dingstančias iš skalbyklių kojines, smauglius kanalizacijoje, apie tikrų tikriausius varliažmogius, keistus pavianus ir kitus gyvūnus, kurių geriau nebūtų. Pasaulis artėja prie pabaigos – jam gresia užkariavimas iš kosmoso.
Jeigu išdrįsite skaityti apie artėjančią pasaulio pabaigą, dar sužinosite apie septynkojo voro siurbiko ir mūsų draugų – Biulės, Lizos ir daktaro Proktoro nuotykius. Greičiausiai.
Knygų „Daktaras Proktoras ir laiko vonia“ bei „Daktaras Proktoras ir pirstukonautai“ autorius Jo Nesbø (Jo Nesbė) yra vienas geriausių šių laikų detektyvinių ir kriminalinių romanų rašytojų, jau pelnęs keletą premijų ir apdovanojimų.
Ir nuotaikinga jo knygelė „Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga“ su šmaikščiomis iliustracijomis iškart užkariavo mažųjų skaitytojų širdis. Apie daktaro Proktoro, kvaištelėjusio profesoriaus, ir mažojo raudonplaukio Biulės nuotykius vaikai skaito jau daugiau nei 22 pasaulio šalyse. Smagus pasakojimas lyginamas su Roaldo Dahlo (Roaldo Dalio) „Čarliu ir šokolado fabriku“, „Matilda“, „Raganomis“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *