Blynai spintoje ()

Autoriai:


Temos:

|


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

Sukurti daugiau linksmosios šeimynėlės nuotykių paskatino „Torčiuko ant debesėlio“ sėkmė ir šilti skaitytojų atsiliepimai. „Blynai spintoje“ – nuoširdi ir linksma istorija apie draugų ieškojimą. Stebuklų name atsiranda keistas išdykėlis – Dinozauras Frankas, kuris jaučiasi labai vienišas. Ir Tėtis, ir Mama, ir mažoji Paula puola jam ieškoti draugų. Bet kaip rasti tikrą draugą?

Kaip atskirti jį nuo apsimetėlio?

Kaip pačiam būti geru draugu?

Knygą perskaičiau – kaip blyną su uogiene prarijau. Gardu ir norisi daugiau. Eisiu į turgų, gal ten rasiu seną burtininkę ir gausiu stebuklingą kiaušinį, pažymėtą kryželiu…

Audrius Rakauskas – Gustavas iš „Gustavo enciklopedijos“

Mano penkiametei dukrytei Elzei labiausiai patiko Dinozauras Frankas. Jo istorija gražiai atskleidžia, kas yra tikrieji draugai. Dukros amžius toks, kad jai sunku susibendrauti su naujais draugais, nes ji labai gėdinasi, tad ši knyga – kaip tik jai. Pamokanti ir puoselėjanti labai gražias draugystės vertybes.

Edukologė-psichologė Aistė Jasaitytė-Čeburiak

Visai neseniai man kilo klausimas – kaip vaikui išugdyti sveiką humoro jausmą (auginu berniukus ir tikiu, kad nieko nėra baisiau už vyrą su prastu humoro jausmu), tai skaitydama „Blynus spintoje“ pamaniau, kad jei pavyktų užauginti juos su tokiais tekstais ir tokiais vaizdais, viskas būtų gerai!

Greta Akcijonaitė,  „Pasakos” kino teatro vadovė

Labai graži idėja – išmokyti vaikus susirasti draugų. Dažnai jie draugauja su kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais, o tikri – gyvi – draugai praranda svarbą. Ši knygutė gali padėti atnaujinti bendravimą, juk nieko nėra smagiau, kaip kartu su vaikais skaityti linksmus nuotykius prieš miegą!

Renata Šakalytė-Jakovleva, TV3 žinių vedėja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *