Auklėjimas be dramų ()

Autoriai:

,


Temos:


Knygos aprašymas LIBIS elektroniniame kataloge

Pusryčių dubuo skrenda per virtuve ir atsitrenkia į sieną aptaškydamas ją pienu ir dribsniais.

Iš kiemo į namus parbėga šuo, neatpažįstamai išdažytas mėlynais dažais. Vienas iš jūsų vaikų pavojingai elgiasi su jaunesniuoju broliu ar seserimi. Šį mėnesį jau trečią kartą skambino mokyklos direktorius. Ką darote? Mes prašome, kad prieš atsakydami į šį klausimą pamirštumėte viską, ką žinote apie auklėjimą. Pamirškite šio žodžio reikšmę, pamirškite visus pamokymus, ką turi daryti tėvai, kai jų vaikai elgiasi netinkamai. Verčiau paklauskite savęs: ar galite leisti sau bent pagalvoti apie kitokį auklėjimo būdą? Tokį, kuris padėtų jums pasiekti, kad jūsų vaikai tučtuojau pradėtų elgtis tinkamai, o ilgalaikėje perspektyvoje tai padėtų jiems tapti gerais, laimingais, maloniais, atsakingais ir net savidrausme pasižyminčiais žmonėmis, kuriems puikiai sekasi gyvenime?

Jeigu taip, ši knyga skirta jums.

Ar kada nors po audringo kivirčo su savo vaikais klausėte savęs: „Negi negalėčiau visko išspręsti geriau? Negi negalėčiau susivaldyti, veiksmingiau pamokyti? Negi negalėčiau sudrausminti taip, kad juos nuraminčiau, o ne sukelčiau dar didesnę sumaištį?“

Norite, jog vaikai liautųsi elgęsi netinkamai, bet taip pat norite reaguoti pagarbiai ir skatinti savo vaikus tobulėti?

Norite santykius kurti, o ne griauti?

Norite mažiau dramų?

Galite tai pasiekti.

Žinomas psichiatras Daniel J. Siegel ir vaikų psichoterapeutė Tyne Payne Bryson knygoje „Auklėjimas be dramų: kaip visapusiškai lavinti vaiko protą ir numaldyti kylančias audras” tyrinėja vieną daugiausiai iššūkių tėvams keliančių problemų – vaikų drausmę ir paneigia tradicinę teoriją, kad nusižengti = bausti.

Žaismingai iliustruotoje knygoje „Auklėjimas be dramų” tėvai ras paprastų ir veiksmingų patarimų, kaip elgtis prasidėjus vaiko pykčio priepuoliui ar agresijai, išmokys švelniai numalšinti jo emocines audras ir nerimus. Išsamiai aprašytos įvairios probleminės situacijos ir jų sprendimų būdai suteiks tėvams daugiau žinių apie vaiko nervinę sistemą ir jo amžiui tinkamus auklėjimo metodus; išmokys taikiai spręsti konfliktus, įkvėps pasitikėjimo, stiprybės ir džiaugsmo kurti jaukius bei darnius santykius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *