Kviečiame į virtualų susitikimą tema „Tėčio įtaka vaikų emocinei gerovei“

Kviečiame į virtualų susitikimą tema „Tėčio įtaka vaikų emocinei gerovei“
 
Lapkričio 19 d. 17.15 val. kviečiame į projekto „Veiklios mamos Panevėžyje“ nuotolinį susitikimą su gydytoju psichiatru Jonu Fugaliu. Paskaitos tema „Tėčio įtaka vaikų emocinei gerovei“. 
 

 
 
Emocinė sveikata – tai vienas iš sveikatos komponentų, kuris apima vaiko patiriamas emocijas, saugumo jausmą ir įvairias asmenines problemas. Kartu tai ir emocinis atsparumas, kuris leidžia patirti džiaugsmą, ištverti sunkius jausmus, kaip netektį, liūdesį, nusivylimą ir panašiai.

Stiprinti ryšį su vaiku, domėtis jausmais, mintimis, užsiimti bendromis veiklomis – kasdienis tėvų darbas.
Bet ar tikrai visada girdime ką sako mažieji? Ar tikrai skiriame pakankamai laiko ir dėmesio buvimui kartu? Išreiškiame savo meilę ir rūpestį jiems? Pareflektuokim  🙂
O kokią įtaką vaiko emocinei gerovei turi tėčio buvimas šalia? Bendros veiklos, pokalbiai, rodomas pavyzdys ir kiti dalykai?
Apie tai pasikalbėsime su gydytoju psichiatru Jonu Fugaliu. Gydytojas psichiatras vadovaujasi požiūriu, kad sutrikimų priežastys yra įvairios – psichologinės, socialinės ir netgi paveldimos, todėl svarbu į problemą žiūrėti kompleksiškai, neapsiribojant tik ūmių būklių gydymu.

 

Norint registruotis būtina užpildyti registracijos formą:
Apie pasikeitusias aplinkybes ir nedalyvavimą, būtina informuoti rašant žinutę telefonu 865214854 arba Vaikų literatūros skyrius / PAVB Facebook’e
 
Vietų skaičius ribotas
 
Projektą finansuoja 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *