Kviečiame į susitikimą „Vaikų dantukų priežiūra – mitai, stereotipai, galimybės ir iššūkiai“

Kviečiame į susitikimą „Vaikų dantukų priežiūra – mitai, stereotipai, galimybės ir iššūkiai“
Vienas didžiausių siaubų vaikams ir jų tėvams – dantukai. Niekas neįtartų, kad maži balti perliukai įkandantys geriausius vitaminų šaltinius sukelia šitiek problemų. Pirmasis etapas – dygimas, tuomet pratinimasis juos valyti, tinkamai prižiūrėti, mokytis nekandžioti draugų, mamos ir kitų šeimos narių.
 

Kitas etapas – skylutės ir kaip jas sutvarkyti. Nėra taip baisu, kai Jūs žinote ką daryti, daug baisiau yra tai, kaip apie jas pranešti mažajam skylučių savininkui…
Tačiau ar žinote, kad turime draugų, kurie padeda mažuosius herojus nuteikti laukiantiems vizitams odontologo kėdėje, kad pataria, kaip ir kokiomis priemonėmis mes turime prižiūrėti dantukus, kad jie išliktų stiprūs ir sveiki.
Susitikimo metu bus paneigiami arba patvirtinami mitai ir stereotipai, išsiaiškintos galimybės ir priimti sprendimai laukiantiems iššūkių.
Dalyvaukite, tai puiki proga įgyti žinių iš savo srities profesionalų, kurios padės pasiruošti neišvengiamai ateinančiam etapui. Juk daug labiau bijome to, ko nežinome  🙂
 
Susitikimas vyks lapkričio 26 dieną. Pradžia 10:30. 
 
Norint registruotis būtina užpildyti registracijos formą:
Apie pasikeitusias aplinkybes ir nedalyvavimą, būtina informuoti rašant žinutę telefonu 865214854 arba Vaikų literatūros skyrius / PAVB Facebook’e.
 
Projektą finansuoja 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *