Kviečiame į nuotolinį susitikimą su knygos „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ autoriumi Mariumi Lasinsku

Kviečiame į nuotolinį susitikimą su knygos „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ autoriumi Mariumi Lasinsku
Lapkričio 5 d. 17.15 val. kviečiame į projekto „Veiklios mamos Panevėžyje“ nuotolinį susitikimą su vaistininku ir žolininku, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos doktorantu, „Žolinčių akademijos“ viceprezidentu,  knygos „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ autoriumi Mariumi Lasinsku. Paskaitos tema „Gamta vaiko gyvenime, augalai, žolininkystė“.

 
 
Paskaitos metu išgirsite:
• Daug praktinių receptų, kaip vaistažolės gali tapti ir maistu, ir vaistu. Išmoksite pasigaminti žolelių prieskonius, dilgėlių chalvą, „žemės riešutus“ ir kt.;
• Šeimos vaistažolių vaistinėlė rudens metu. Kaip teisingai parinkti vaistažoles vaikams;
• Knygos „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ pristatymas;
• Kiaulpienė, šeivamedis, pušis, kadagys ir kitos naudingos vaistažolės: jų atpažinimas, rinkimas, laikymas bei tinkamas jų vartojimas;
• Apie tikrąsias ligų priežastis;
• Kaip išlikti sveikam, o susirgus greičiau pasveikti.

Paskaitos metu galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus, sužinoti apie autoriaus pirmąją knygą „Vaikai vaistažolių pasaulyje“, įvairių žolelių arbatas.
Paskaita skirta ir suaugusiems, ir vaikams.
 
Renginys vyks nuotoliniu būdu, tad registruokitės ir prieš virtualų susitikimą gausite prisijungimo nuorodą. Norint registruotis būtina užpildyti registracijos formą:
https://forms.gle/RoQtYMuWdXUvH31Y6
Apie pasikeitusias aplinkybes ir nedalyvavimą, informuoti rašant žinutę telefonu 865214854 arba Vaikų literatūros skyrius / PAVB Facebook’e.
Vietų skaičius ribotas!
 
 
Projektą finansuoja 
 
 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *