Vaikų emocinis intelektas

Vaikų emocinis intelektas

Ar pastebėjote, kad vis dažniau ir garsiau kalbama apie emocijas? Apie visa tai, kas gyvena viduje ir yra nematoma akimis? Ar girdėjote, kad ilgai soste karaliavęs IQ vieta dalinasi su EQ?

2020-ieji metai – Vaikų emocinės gerovės metai, tad drąsiai pristatome bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus ir aktyvių mamų bendruomenės klubo „Mamos, varom kavos“ susitikimą skirtą vaikų emocinei sveikatai gerinti, bei intelektui ugdyti.

Paskaitą ves Akvilija Kiburienė, vaikų ir paauglių psichologė, turinti ilgametę darbinę patirtį ugdymo įstaigose, besidominti emocinio intelekto vystimusi, emocijų ir elgesio sutrikimų korekcijomis, paauglių suicidiškomis mintimis, elgesiu. Mėgsta skaityti, klausytis muzikos, stebėti supantį pasaulį ir vaikščioti.

„Esu, Akvilija Kiburienė vaikų ir paauglių psichologė virš 13 metų dirbanti švietimo sistemoje. Konsultuodama vaikus ir tėvus (globėjus) pastebėjau, jog didesnė dalis vyresnių paauglių (taip pat suaugusiųjų) labai nedrąsiai, nenoriai kalba apie jausmus ir emocijas. Dažnas jų nemoka jų įvardinti ir atpažinti savyje ir kitame asmenyje. Todėl emocinio intelekto ugdymas yra viena iš prioritetinių sričių dirbant su vaikais, jų šeimomis. Nors išmatuoti emocinio intelekto negalime, tačiau jo nauda yra akivaizdi. Emociškai intelektualiam vaikui lengviau susirasti draugų, palaikyti draugiškus santykius, toks vaikas moka pradėti pokalbį, drąsiau įsilieti į nepažįstamą grupę, jam lengviau įveikti sunkumus ir stresą. Emocinio intelekto įgūdžiai augant padeda formuotis brandžiai, atsakingai ir rūpestingai asmenybei.“

Daugiau informacijos: Fb/Pasivaikščiojimas su psichologe

Susitikimas vyks spalio 22 dieną. Pradžia 10:30. Laukiame Jūsų Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje.

Norint registruotis būtina užpildyti registracijos formą:

https://forms.gle/gLurkgcF6Ey2mfng8

 

Apie pasikeitusias aplinkybes ir nedalyvavimą, būtina informuoti rašant žinutę telefonu 865214854 arba Vaikų literatūros skyrius / PAVB Facebook’e.

Vietų skaičius ribotas

Projektą finansuoja

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.