Kviečiame į nuotolinį seminarą „Vaikai, kurie „lipa ant galvos“ ir ką su jais daryti?“

Kviečiame į nuotolinį seminarą „Vaikai, kurie „lipa ant galvos“ ir ką su jais daryti?“

Vaikų auginimas neretai primena realybės šou apie bandymus išgyventi negyvenamoje saloje. Jie stiprūs, protingi, aktyvūs ir mėgsta įsitaisyti mums ant galvos.
Susitikime su edukologe, „Mažųjų valdų“ steigėja Renata Lazdin kalbėsime apie svarbiausią gyvenimo misiją „Vaikas: LAIMINGAS + RAMUS + PROTINGAS“.
Tinka visiems, kurie nori savo vaikams visko, kas geriausia. Norime visi! O dar turime dirbti, rūpintis namais ir nepamiršti asmeninių poreikių. Psichologai, edukologai, auklėtojai ir mokytojai, kaip bitės virš avilio dūzgia su savo rekomendacijomis ir matymu, kaip „teisingai auginti“. Kaip išsaugoti sveiką protą, nepervargti ir vis tik pasirūpinti vaiko gerove?

„Įkūriau neeilinį keturkalbį darželį, esu kelių šeimoms skirtų programų, leidinių autorė, bet tuo pačiu ir dviejų aktyvių vaikų mama. Jie mano aukščiausias prioritetas, bet turiu ir kitų gyvenimo iššūkių bei norų. Visi jų turime, todėl nuolat galvoju apie pačias vertingiausias veiklas, kurios ir manęs neišvargintų, ir vaikams padėtų augti laimingais, ramiais ir protingais.“, apie seminaro idėją pasakoja 8 metų berniuko ir 2 metų mergaitės mama, edukologė Renata Lazdin.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu spalio 29 d. 17:15. Seminare aptarsime:
Kasdienybės būtinybės – pagrindas harmoningam vystymuisi. Įgyvendinama namuose.
Kasdienybės galimybės – namuose įgyvendinamų veiklų sąrašas, skirtas tėveliams, kurie siekia daugiau. Renata tai vadina „pailsėti mėgstančių“ tėvų metodais, nes jie reikalauja santykinai nedaug pastangų ir yra labai efektyvūs.
Būreliai, darželiai, pamokėlės – vienas ar kaip įmanoma daugiau? Kaip pasirinkti?
Kasdienybės pagundos – vaikai ir ekranai, naudingos veiklos juose. „Dabartinių vaikų seneliai pasakoja, kad vaikus auginti tais laikais buvo gana paprasta ir aišku. Siekiu padėti protingai supaprastinti ir mūsų kartos tėvų kasdienybę“, – juokauja Renata Lazdin. Jos teigimu, ramybės ir pasitenkinimo tėvai įgauna žinodami, kas svarbiausia ir nesiblaškydami.

Seminaro įrašą galite žiūrėti bet kada, Jums patogiu metu, tačiau neatidėliokite, nes slaptažodis bus aktyvus tik vieną savaitę.

https://vimeo.com/473172564

Slaptažodis: 7intelektaiPanevezioBiblioteka

Gero žiūrėjimo ir profesionalių žinių praturtinant savo patirtį vaikų auginimo klausimais  🙂

Projektą finansuoja 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.