Paskaita mamoms, tėčiams ir visiems, kuriems rūpi, kodėl reikia skaityti vaikams

Paskaita mamoms, tėčiams ir visiems, kuriems rūpi, kodėl reikia skaityti vaikams

Apie skaitymo naudą kalbama jau labai seniai ir nenuginčijamai – knygos ir skaitymas lavina vaiko kalbinę ir protinę raidą, yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas, įrankis, prakalbinti vaikus, praplėsti jų akiratį ir pan., tačiau kodėl vieni skaito, kiti ne? Galbūt vieniems patinka, kitiems ne. O ar žinote, kad skaitymas yra įprotis, kurį reikia išsiugdyti ir pradėti labai anksti? Tačiau kaip tai padaryti? Kaip padėti vaikams pamilti knygas ir suformuoti šį neabejotinai naudingą ir praturtinantį įprotį?

Paskaitą šia tema ves ir į Jums rūpimus klausimus atsakys IBBY asociacijos narė, Mažojo Princo fondo akcijos „Visa Lietuva skaito vaikams“ Panevėžio regiono ambasadorė, vaikų bibliotekininkė Šarūnė Leikienė.

Užsiėmimas vyks spalio 1 dieną Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14). Pradžia 10.30. 

Norint registruotis būtina užpildyti registracijos formą: https://forms.gle/F74SRt4foqiYq3De7
Apie pasikeitusias aplinkybes ir nedalyvavimą, būtina informuoti rašant žinutę telefonu 8 652 14 854 arba Vaikų literatūros skyrius / PAVB Facebook’e.

Vietų skaičius ribotas

Projektą finansuoja 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.