Kviečiame į paskaitą „Vaikų adaptacija darželyje“

Kviečiame į paskaitą „Vaikų adaptacija darželyje“

Vienas sunkiausių etapų tėvystėje – atsiskyrimas. Bent jau taip mano daugelis tėvų, kai ateina laikas paleisti mažylį ir palydėti į darželį. Tačiau ar tikrai tai didžiulis stresas šeimai, nesibaigiantys mažylio verksmai ir tėvų kaltės jausmas? O gal priešingai, tai nauja pradžia ir raidos etapas pažinimo, socializacijos link?
Bendruomenė „Mamos varom kavos“ ir Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius kviečia pasikalbėti apie vaiko adaptaciją darželyje, apie patiriamas emocijas ir kaip su jomis susitvarkyti.

Paskaitą ves Akvilija Kiburienė, vaikų ir paauglių psichologė, turinti virš 10 metų darbinę patirtį ugdymo įstaigose, besidominti emocinio intelekto vystimusi, emocijų ir elgesio sutrikimų korekcijomis, paauglių suicidiškomis mintimis, elgesiu. Mėgsta skaityti, klausytis muzikos, stebėti supantį pasaulį ir vaikščioti.

„Meilė yra pagrindinis įrankis padedantis psichologiškai augti ir bręsti kiekvienam vaikui. Meilė nėra chaosas, tai kryptis ir atsakomybė, todėl kartu su tėveliais ieškome individualios, tik jų šeimai, būdingos krypties, kuri leistų vystytis psichologiškai atspariai, bet jautriai aplinkai, asmenybei.“

„Mūsų žodžiai ištarti vaikui, gali tapti jo vidiniu balsu, kuris jį lydės visą gyvenimą. Todėl žodžiai „aš tave myliu“ turėtų būti lyg mūsų kasdieninė malda. Kalbėkime su vaikais pagarbiai ir atsakingai.“

Paskaita „Vaikų adaptacija darželyje“ vyks rugpjūčio 26 d., trečiadienį 10.30-12.00 Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14).
Norint registruotis būtina užpildyti registracijos formą: https://forms.gle/xU2qvvQPaK8w5LPV8

Vietų skaičius ribotas

Projektą finansuoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.