Kviečiame dalyvauti akcijoje „Lietuva skaito!“

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Lietuva skaito!“

Skaitymo šventė „Lietuva skaito!“ yra skirta gegužės 7-ajai – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Tačiau, šiemet „Lietuva skaito!“ kviečia neįprastai. Šūkiu „Atrask klasiką!“  skaitytojai kviečiami dalytis skaitymo smagumu nuotoliniu būdu.

Dvi savaites nuo balandžio 23 iki gegužės 7 d. portale lietuvaskaito.lt bus dalijamasi įdomiais faktais apie lietuvių literatūros klasikus, jų kūrinių sąrašais, ištraukomis ir skaitytojų išmone, idėjomis bei įskaitomais tekstais.

Mieli skaitytojai, kviečiame Jus dalyvauti šioje akcijoje. Prisijungti galite net keliais būdais:

  • Nusifilmuoti prie mūsų mieste esančio klasiko paminklo, muziejaus ar memorialinės lentos skaitant (o gal suvaidinant ar sudainuojant) jos ar jo kūrinio ištrauką (žinoma, nepažeidžiant karantino taisyklių);
  • Sukurti kitokį plakatą klasikui, parodyti, kad ir šiuolaikiniam jaunimui klasikinius kūrinius rašę žmonės buvo įdomūs, turintys humoro jausmą, kovingi, nepaprasti (puikų, iliustruotojos Mildos Griciūnės kurtą pavyzdį apie Žemaitę rasite žemiau).
  • Atsiųsti video ir plakatą organizatoriams adresu ruta@lla.lt. Jais bus pasidalinta svetainėje.

Išradingumas neliks neįvertintas: penki atsitiktinės atrankos būdu atrinkti skaitytojų įrašai ir penki plakatai bus apdovanoti akcijos „Lietuva skaito!“ prizais. Gegužės 7-ąją (ir ne tik) atrask klasiką! Prisijungti gali visi 🙂 

Visas naujienas rasite svetainėje lietuvaskaito.lt .

                              

                             

                              

                              

                              

                              

                              

                                                             

                         

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.