Metų knygos rinkimų šventė

Metų knygos rinkimų šventė

Tradicinė, jau 10-oji Vaikų literatūros skyriaus Metų knygos rinkimų šventė prasidėjo netradiciškai. Jaunuosius skaitytojus į šventę sukvietė lietuvių liaudies būgno garsai.

Įdomiausia žinia, kurios labai laukia K. Paltaroko gimnazijos pradinukai – kokią iš penkių geriausių knygų jie išrinko PAČIA PAČIAUSIA. Rezultatai būna nenuspėjami 🙂 . Įdomu, kad mokinukų favorite tapo Tomo Dirgėlos knyga „Benas sapnų siuvėjas“, o Lietuvos vaikai balsavo už Ignės Zarambaitės knygą „Stebuklingi senelio batai“. 

Vaikai ne tik rinko įdomiausią knygą, bet ir dalyvavo knygų iliustravimo konkurse. Geriausių piešinių autoriai džiaugėsi dovanomis – knygomis ir dailininkės Mildos Lašaitės sukurtomis meniškomis padėkomis. Jaunųjų kūrėjų piešiniai papuoš Vaikų literatūros skyriaus erdves. Šventinę nuotaiką padėjo kurti linksmieji muzikantai 🙂 .

Metų knygų rinkimai – įvykis, ypatingai laukiamas skaitančios bendruomenės, o labiausiai džiuginantis jaunuosius skaitytojus.

Puiku, kad yra šaunių mokytojų, skatinančių mokinius skaityti ir mielai su mokiniais dalyvaujančių bendruose projektuose. Visi kartu auginame smalsią, mylinčią knygą jaunąją kartą.

 

 

Nuotraukos Virginijaus Benašo ir Dominyko Garbauskio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *