Ignės Zarambaitės „Stebuklingi senelio batai“ – geriausia 2019 metų knyga vaikams!

Ignės Zarambaitės „Stebuklingi senelio batai“ – geriausia  2019 metų knyga vaikams!

Ignės Zarambaitės „Stebuklingi senelio batai“ – geriausia  2019 metų knyga vaikams! Taip nuspręndė jaunieji Lietuvos skaitytojai. Kūrinį iliustravo Vanda Padimanskaitė.

Nors knyga skirta vaikams, tačiau autorė ją dedikuoja savo tėčiui, kuris išėjo palikęs nepaprastus batus. Tai buvo futbolo bateliai, kadaise padovanoti dukrai. Jie rašytojai tapo talismanu.  „Tikėjau, kad su jais per varžybas seksis geriau. Ir išties geriau sekėsi“. – teigia Ignė Zarambaitė.  

Mėgstamiausia išrinktos knygos pavadinimas sufleruoja skaitytojui, jog  ir šiame kūrinyje batai atlieka labai svarbų vaidmenį. Knygoje pasakojama apie berniuką, vardu  Enrikas. Jis gyvena kaip visi kiti pasaulio vaikai – nenoriai dalijasi kambariu su seserimi,  pasiutusiai mėgsta lakstyti mokyklos koridoriais per pertraukas, dievina ledus ir liūdi, susidūręs su neteisybe. Kai netenka senelio, Enrikui atrodo, kad jau niekada nebeturės tokio gero draugo, nebeišgirs tokių įdomių istorijų ir fotelis svetainėje amžinai liks riogsoti tuščias. Bet tuomet jis atranda… stebuklingus senelio batus ir prasideda stebuklai! Jais avėdamas berniukas ne tik patiria įvairiausių nuotykių, bet ir apmąsto senelio pamokymus, įsisavina jo išmintį.

Jei dar neperskaitei šios nuotaikingai apie rimtus dalykus parašytos knygos, būtinai tą padaryk. Tikrai nesigailėsi, o ir išminties įgysi  🙂 . 

Norėdamas dirstelėti į knygos autorių kūrybinius užkulisius, skaityk:

Stebuklingų senelio batų anatomija

Stebuklingi senelio batai

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *