Vasaros parodos bibliotekos erdvėse

Vasaros parodos bibliotekos erdvėse

Pats vidudienis. Tyku.
Po ramunės vainiku
Žiogas numetė gitarą,
Ir lauke tik varpos šnara.

Ir lauke tik varpos šnara:
– Gera augti, bręsti gera!
Gera džiaugtis saulute
Ir kvepėti duonute!


Martynas Vainilaitis

 

Vasara prasidėjo neįprastais karščiais, visi leipėjo ir slėpėsi kas kur gali. Bibliotekoje gyvenimas virė kaip visada. Nuo birželio 1-os dienos iki liepos 4-tos dienos vaikus kvietė stovykla “Fantastiška vasara Panevėžyje“ su ilgais pasivaikščiojimais po fantastiškiausias Panevėžio vietas.

Fantastišką vasarą galite tęsti su knyga. 🙂 Bibliotekoje iki pat rugsėjo –  pavojingų nuotykių ir nepaprastų kelionių knygų paroda „Pirmyn į fantastinę kelionę“.

Fantastikos gerbėjams – tai puiki proga įnikti į mėgstamų knygų skaitymą. Skaitydami knygas „Mažieji laisvūnai“ ir „Skrybėlė pilna dangaus“ kartu su mergaite Marline ir MAŽAISIAIS LAISVŪNAIS persikelsit į populiaraus anglų rašytojo Terio Pračeto sukurtą PLOKŠČIĄJĮ PASAULĮ, kupiną įspūdingų nuotykių.

Nuotykiai dažniausiai kupini pavojų. Štai Kristupas ir Laura iš Domo Ausčio knygos „Mergiotė ir mirusi kalba“ netikėtai atsiduria SENOVĖS ROMOJE.  Ar pavyks jiems rasti kelią namo?

Garsaus britų autoriaus Filipo Pulmano knygoje „Laikrodžio širdis“ laikrodininko mokinys netikėtai pastebi, kad atgyja miesto laikrodžio figūra ir staiga gyvenimas ir fantazijų pasaulis susilieja į vieną tikrovišką ir kraupią istoriją…

Rusų rašytojo Aleksandro Makejevo knyga „Tara Hurangu Nagi, arba Neklaužados nuotykiai žemėje ir kosmose“ skirta visiems mūsų galaktikos vaikams. Autorius rašo, kad tai neišgalvota istorija. Kaip manote Jūs?

O gal norėtumėt perskaityti ir daugiau istorijų prarasdami net laiko nuovoką. 🙂 Pirmyn į fantastinę kelionę! Knygų sąrašas čia.

Gal sudomins iš Panevėžio krašto kilusių rašytojų knygos? Jas rasite parodoje „Panevėžio krašto rašytojai“ (iš ciklo „Lietuvių išeivių rašytojai vaikams“).

Vasaros mėnesiais bibliotekoje Jūsų laukia ne tik knygos, bet ir dailės parodos. Nepraleiskite progos pasidžiaugti meniškais Panevėžio pradinės mokyklos mokinių kūrybiniais darbais.

Liepą mus džiugins „Laimės paukštukai“,  rugpjūtį gėrėsimės „Laivais  prieplaukoje“.

 

Laukiame bibliotekoje, lankykitės!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *