Pirmosios Fantastiškos vasaros savaitės įspūdžiai

Pirmosios Fantastiškos vasaros savaitės įspūdžiai

Pirmoji Fantastiškos vasaros fantastiška dienelė! Susipažinome vieni su kitais, išnaršėme biblioteką nuo rūsio iki pat stogo!

Fantastiškai karštą antrąją stovyklos dieną vykome į Žaliąją girią – kūrėme fantastiškus dalykus, piknikavome ir, žinoma, skaitėme rašytojo fantasto Kazio Paulausko knygą „Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai”!

Trečiąją fantastiškosios vasaros stovyklos dieną fantastiškiausiais keliais keliavome į legendinį kino centrą „Garsas”. Sužinojome, kad anksčiau buvo naudojamas „juostelinis“ kino metodas, o vieną kino sekundę sudaro 24 kadrai! Ir dar daug visko! 

Viename didžiausių vaizdo ekranų žiūrėjome komediją vaikams „Aš iš kitos veidrodžio pusės” ir grįžome su fantastiškiausiais įspūdžiais – rekomenduojame!

Ketvirtąją dieną žygiavome į „Cido” areną, atradome fantastiškiausių panevėžiečių sportininkų pasiekimų medalius, susitikome su fotografu Andriumi Repšiu studijoje „Foto 123” ir grožėjomės fantastiškomis fotografijomis iš paukščio skrydžio, tyrinėjome Kosmonautų gatvę 🙂 

 

Nuotraukos Virginijaus Benašo

Stovyklos rėmėjas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *