Kas slepiasi knygų skrynioje?

Kas slepiasi knygų skrynioje?

Dar ankstyvas pavasaris, tačiau darbščiosios Vaikų literatūros skyriaus bitelės jau pakirdo iš žiemos miego… Šaltoką antradienio rytmetį jos pasibeldė į lopšelio-darželio Žibutė duris. Bitutės vaikams atvežė įspūdingą skrynią, kurios turinys mažiesiems pasirodė sunkiai įmenama mįslė 🙂

Išaiškėjo viešnių tikslas – pristatyti keliaujančią parodą Kas slepiasi knygų skrynioje?

Oi, sukosi dvi bitelės Palmira ir Greta! Labai jau norėjo papasakoti apie nuostabias knygeles, pilnas įdomiausių tikrų draugų istorijų, jų nuotykių ir drąsių žygių. „Kai turi draugų, linksmiau, įdomiau, gali nieko nebijoti. Didelė draugystė įveikia visus išbandymus ir atneša daug laimės“,- nusprendė vaikai.

Bitutėms prašnekus apie jausmus, mažieji prisipažino, kad kartais juos užvaldo pyktis. Laimė, kad skrynioje slėpėsi knyga Katulis ir pykčio maišelis. Viešnios patikino, kad perskaičius šią istoriją, su pykčiu kovoti bus daug lengviau ir pridūrė, jog pykčio maišelis veikia geriau, jeigu laiku prisimeni Burtažodį – Atsiprašau!

Susipažinę su knygele Kai aš užaugsiu…,  vaikai vienas per kitą ėmė pasakoti apie savo svajonių profesijas. Bitelės pasijuto tarsi gimtajame bičių avily… 🙂 

Dar ilgai šurmuliavo mažieji  dalindamiesi įspūdžiais ir džiaugdamiesi naujomis knygelėmis, kurios jų darželyje svečiuosis visą mėnesį.

 

Įspūdžiais pasidalino bitutė Palmira,
juos nuotraukose įamžino bitučių ir vaikų bičiulis Virginijus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *