Nuotaikingi vasaros užsiėmimai tęsiasi…

Vaikų ir jaunimo literatūros centre šią vasarą dūzgė projekto „Su knyga ir Bite“ kūrybinis avilys „Darbščiosios bitelės“. Liepos 4 dieną prasideda garsiniai skaitymai – improvizacijos su aktore Elona Karoblyte. Kūrybinės programos skirtos pirmų – ketvirtų klasių mokiniams.

 Nuo birželio 13 iki 30 dienos susitikome „Darbščiųjų bitelių“ kūrybinio avilio užsiėmimuose.

Buvo tęsiama mokinių savanorių klubo ankstesnių vasarų veikla. Į bibliotekos akciją kvietimą vasarą vesti užsiėmimus jaunesniems vaikams atsiliepė Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinės Gaila, Augustina, Aušrinė ir ilgametis bibliotekos savanoris Lukas. savanoriai atėjo su įdomiais pasiūlymais kuriuos patys ir pravedė. Užsiėmimuose vaikai piešė autoportretą, kūrė interjerą, tapė… 

Projekto veiklomis pažymime rašytojos Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 155-ąsias gimimo metines, tad numatyti ir vaikus patraukliai su iškilia krašto asmenybe supažindinantys edukacinės programos „Žvelgiu į pasaulį pro Bitės akinius“ užsiėmimai. Vaikai susipažino su bičių pasauliu, sužinojo negirdėtų faktų apie bites, įdomios informacijos apie rašytojos G. Petkevičaitės-Bitės asmenybę, atliko įvairius testus, iš popieriaus ir spalvoto plastiko gamino Bitės akinius.

Įspūdžiams nebuvo ribų iš ekskursijos į Naisius ir Kryžių kalną. Šią nuotaikingą kelionę vaikams ir jų tėveliams padovanojo labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“.

 Liepos 4 – 14 dienomis Panevėžio teatro „Menas“ aktorė Elona Karoblytė bibliotekoje suburs vaikus improvizuotiems garsiniams skaitymams. Su užsiėmimų dalyviais vyks diskusijos, jie bus įtraukiami į aktyvų veiksmą, vyks personažų žaidimai – improvizacijos. Skaitymams pasirinktos knygos: Astos Dovydėnaitės „Spalvos ir spalviukai“, Kęstučio Kasparavičiaus „Kvailos istorijos“, Janosch „Panama labai graži : kaip Tigriukas ir Meškiukas keliavo į Panamą“. Garsiniai skaitymai vyks įvairiose erdvėse.

Užsiėmimų programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.