Vaikų stovyklos iššūkiai ir atradimai

Vaikų stovyklos iššūkiai ir atradimai

Kiekviena diena dovanoja naujų iššūkių, atradimų ir galimybių mūsų bibliotekos vasaros stovyklos dalyviams. Vakar kibome į edukacijos „Žvelgiu į pasaulį pro bitės akinius“ įdomybes: susipažinome su bičių pasauliu ir jų išskirtinėmis savybėmis, sužinojome kuo pasižymėjo išskirtinė asmenybė G. Petkevičaitė-Bitė, kad jos vardu net biblioteka pavadinta, planšetiniuose kompiuteriuose sprendėme nuotaikingą testą ir, žinoma, gaminome spalvinguosius Bitės akinius.

Antrojoje užsiėmimų dalyje bibliotekos savanorės Aušrinė ir Viktorija skaitė Ingridos Vizbaraitės knygos „Karžygiuko istorija“ ištraukas. O kad skaityti būtų dar smagiau ir prasmingiau, vaikai sprendė „Mūsų mažosios bibliotekos“ knygelės užduotis, kurios skatino kurti, piešti, įsivaizduoti! O kokie garsiniai skaitymai be aptarimų, diskusijų ir savų įžvalgų apie skaitomą knygą? Visa tai vyko įsibėgėjančio projekto veiklose.

Užsiėmimo akimirkas rasite nuotraukose, o šiandien vaikų lauks ilgametis bibliotekos savanoris Lukas Krasauskas ir pažintis su dekupažo technika.  

Informaciją parengė

PAVB Vaikų ir jaunimo literatūros centro
Vyresn. bibliotekininkė
Šarūnė Leikienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.