Projekto „Su knyga ir Bite“ veiklos prasidėjo smagia kelione į Panamą

Projekto „Su knyga ir Bite“ veiklos prasidėjo smagia kelione į Panamą

Kuo kvepia Jūsų SVAJONIŲ ŠALIS? Gal braškėmis? O gal šokoladu? Turbūt kiekvieno vaiko svajonė turi savą kvapą…

Štai, Tigriuko ir Meškiuko svajonių šalis – PANAMA – visa visutėlė kvepia bananais…Be to, Panamoje viskas kitaip, daug gražiau, daug labiau…Kaip gi netrauksi tos Šalies ieškot?!

O jei  keliauji su geriausiu draugu, tuomet jokios kliūtys nebaisios –  įsitikino Pradinės mokyklos antrokai, aktorės Elonos Karoblytės pakviesti keliauti į …Panamą.

Persikūnijusi į personažą Juodą spalvą ir sumaniai pasitelkusi animaciją bei garso įrašus, aktorė meistriškai skaitė vaikams puikų Janošo kūrinį „Panama labai graži“. Dviejų draugų kelionė vaikus sudomino ir įtraukė į veiksmą. Bandydami padėti Meškiui ir Tigriui, klausytojai atsakinėjo į aktorės užduodamus klausimus ir garsiai dainavo smagią kelionės dainą:

Keliaukim į Panamą, ji kvepia bananais.
Panamoje gražiau ir daug daug daug geriau…
Šauni šalis Panama prakvipusi bananais,
Svajonių tai šalis – atvers visas duris.

Ir ką Jūs sau manot? Šauniam draugų būriui pavyko surasti  PANAMĄ!!!

Vėliau išaiškėjo, jog svajonių šalis neprivalo būti visiems žinoma ir aiškiai pažymėta žemėlapyje.  Iš seno (daug mačiusio) lagamino Juodosios spalvos ištraukti kamuoliukai pažadino vaikų fantaziją… Mažieji nejučia prisipažino norintys nukeliaut ne tik į Japoniją, Jakutiją ar Ženevą, bet neprieštarautų aplankyt Juokų, Jūreivių, Jogų, Žinių ir net Žirafų šalį…

Belieka palinkėt kiekvienam palankaus vėjo nešančio link kvepiančios SVAJONIŲ ŠALIES.

Informaciją parengė
Palmira Styrienė
Virginijaus Benašo nuotraukos

 

Projekto „Su knyga ir Bite“ veiklos prasidėjo smagia kelione į Panamą“ įraše yra 2 komentarai

  1. Jau vien tik į nuotraukas pasižiūrėjus matosi emocija, nuotaika… Ačiū aktorei už profesionalų knygos pristatymą ir tikimės dar daug gražių susitikimų su knygomis ir aktore Elona Karoblyte projekto „Vasara su knyga ir Bite
    “ metu.

  2. Labai gražus renginys,šauni atlikėja! Man ši knyga labai artima ir sava – skaitydavome kartu su anūku ,kaikurias vietas išmokau atmintinai… Ei, Tigre, ei, Meški – keliaujam į Panamą – ji tiiikrai graži!
    Linkiu gerų renginių vasarą, mielosios „aukštaitės““♥♥♥

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.