ATGARSIAI IŠ L/D „VAIVORYKŠTĖS“ RENGINIO „KNYGOS IR SAULĖS PASKIRTIS – ŠILDYTI IR ŠVIESTI“

ATGARSIAI IŠ L/D „VAIVORYKŠTĖS“ RENGINIO  „KNYGOS IR SAULĖS PASKIRTIS – ŠILDYTI IR ŠVIESTI“

Lopšelyje darželyje „Vaivorykštė“ balandžio 27 d. vyko tėvelių susirinkimas -susitikimas  su Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos VAIKŲ IR JAUNIMO LITERATŪROS CENTRO darbuotojomis: vyresn. bibliotekininke Š. Leikiene ir Vaikų ir Jaunimo Literatūros Centro aptarnavimo skyriaus vedėja Palmyra Styriene. Renginys buvo skirtas Nacionalinei bibliotekų savaitei.

Susitikimo tema: „Knygos ir saulės paskirtis – šildyti ir šviesti“. Ruošdamiesi šiam susitikimui tėveliai su savo vaikučiais namuose gamino savo rankų darbo knygeles: su tekstu ar tik su paveikslėliais, siūtas ir aplikuotas, su užduotėlėmis ir linksmomis istorijomis. 

Bibliotekos darbuotojos tėveliams perskaitė pranešimą „Kaip skaityti vaikams“ bei supažindino su knygų skrynios knygomis. Skrynioje surinktos knygos skirtos vaikams nuo 1,5 m. iki 5 m. amžiaus. Ši skrynia mūsų darželyje viešės visą mėnesį. Auklėtojos skaitys vaikams įvairias istorijas, pasakas.

Tėveliai susidomėję klausė pranešimo, domėjosi knygomis. Uždavė klausimų bibliotekos darbuotojoms. Valanda pralėkė greitai. Tikimės, kad nutiesėme takelį tėveliams su vaikeliais į biblioteką.

Ačiū mieloms bibliotekininkėms už žinias ir mums skirtą laiką.

Informaciją paruošė l/d „Vaivorykštė“
auklėtoja Vitalija Lideikienė

 

ATGARSIAI IŠ L/D „VAIVORYKŠTĖS“ RENGINIO „KNYGOS IR SAULĖS PASKIRTIS – ŠILDYTI IR ŠVIESTI““ įraše yra 1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.