„Baisiai gudrios programos“ pabaigtuvės

„Baisiai gudrios programos“ pabaigtuvės

Antrąjį liepos penktadienį jaunieji skaitytojai susibūrė paminėti nedidelę šventę – projekto „Vasara su knyga kitaip“ kūrybinių dirbtuvių „Baisiai gudri programa“ pabaigtuves. Vaikai džiaugėsi pagaliau galėdami draugams pristatyti savo kūrinius, skirtingus ne tik dizainu, bet ir atlikimo technika – nuo aplikacijų iki dekupažo. Dalyviai baigė savaitę trukusius užsiėmimus, kurių metu dekoravo pačių sukurtas knygeles, įvairius sendaikčius ir dalijosi gera nuotaika vieni su kitais.

Tądien čia skambėjo pianino ir gitaros muzika, atliekama savanorių klubo „Darbščiosios bitelės“ vadovo Luko Krasausko. Jaunieji dekoratoriai galėjo ir patys pademonstruoti savo muzikinius gebėjimus. Buvo teikiamos padėkos ir maži siurprizai – kiekvienam dalyviui burtų keliu atiteko atminimo dovanėlė.

Paklausti, kas paskatino dalyvauti vasaros kūrybinėse dirbtuvėse, dauguma vaikų paminėjo savo tėvelius, kitus prisijungti pakvietė draugai. Jaunieji atostogautojai vienbalsiai atsakė, jog nesigaili čia dalyvavę ir tikrai džiaugtųsi galėdami grįžti kitą vasarą!

 

Informaciją parengė

Vaikų ir jaunimo literatūros centro vyresn. bibliotekininkė
Megana Pesse

Nuotraukos

Vaikų ir jaunimo literatūros centro vyresn. bibliotekininkės
Brigitos Kožuchovskienės

 

„Baisiai gudrios programos“ pabaigtuvės“ įraše yra 1 komentaras

  1. Labai gražūs darbeliai,įdomi jų atlikimo technika. Norėčiau ir aš tokią knygelę pasidaryti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *