Vasara su knyga ir lėle baigėsi…

Vasara su knyga ir lėle baigėsi…

Rugsėjo 17 dieną Vaikų ir jaunimo literatūros centre vyko projekto „Vasara su knyga ir lėle“ baigiamasis renginys. Mažųjų projekto dalyvių prigužėjo pilna salė, ratuoti atvyko anykštėnai, vaikai iš Kupiškio ir kaimynai iš Velžio.

Vaikai susitiko su rašytoja Danguole Kandrotiene, kuri papasakojo daug įdomybių apie rašytojo darbą, savo kūrybą, knygas, supažindino su knygos gimimu, atsakinėjo į begalę skaitytojų klausimų. Rašytoja buvo nustebinta vaikų smalsumu ir nuoširdumu.

Renginyje apdovanoti vasarą edukacinius užsiėmimus vaikams vedę savanoriai, lėles bibliotekoje siuvusios darbštuolės, konkurso-viktorinos „Knygose atgyja lėlės“ nugalėtojai iš Anykščių, Kupiškio, Panevėžio ir Panevėžio rajono. Prisiminimui vaikams įteiktos padėkos ir naujutėliai  spaustuvės dažais dar kvepiantys Vaikų ir jaunimo literatūros centro leidinukai apie projektą „Vasara su knyga ir lėle“.

Antroji renginio dalis persikėlė į Panevėžio lėlių vežimo teatrą, kur vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Aktorius lėlininkas“. Jaunųjų skaitytojų susižavėjimui nebuvo ribų: laisvai liejosi teigiamos emocijos ir nesibaigiantys klausimai programą vedusiam aktoriui…

Gera matyti džiugius mūsų skaitytojų, turiningai praleidusių vasarą bibliotekoje, veidus, girdėti jų padėkos žodžius. Nors kita vasara dar labai toli, norisi tikėti, kad ji bus ne mažiau smagi ir įspūdinga…

 

 Informaciją parengė
Palmira Styrienė
VJLC Aptarnavimo skyriaus vedėja

Vasara su knyga ir lėle baigėsi…“ įraše yra 1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *