Nekantriai laukta naktis bibliotekoje buvo puiki

Nekantriai laukta naktis bibliotekoje buvo puiki

Sakoma, kad iš klaidų mes mokomės… Sakoma, kad kartojant tą patį veiksmą daug kartų, jis geriau pavyksta. Taip ir pas mus, mūsų vasaros stovykloje…
Manau, kad kiekvienas vaikas laukė tos dienos, kai turėjo įvykti vienintelė, nepakartojama, vieną kartą per metus vykstanti Naktis bibliotekoje.
Ji vyko jau antrus metus, todėl mes, vadovai, turėjome įdėti nemažai pastangų, kad Naktis būtų dar įvairesnė, įdomesnė, linksmesnė ir, žinoma, triukšmingesnė. Renginys tikrai labai labai pasisekė. Vien dėl to, kad vaikų buvo žymiai daugiau. O jau mano kolegos vadovai… JIE NUOSTABŪS.
Kas ta Naktis bibliotekoje? Kaipgi ji vyko? Tikriausiai reikėtų paklausti vaikų, na, o mano akimis žiūrint, tikrai nieko netrūko: linksmai susipažinome su Baltijos šalimis, atsakinėjome į klausimus, žaidėme įvairiausius žaidimus.
Įdomus ir kupinas paslapties Nakties renginys – Lobio paieška tamsoje. Taip, tai tiesa, paieška tamsoje. Nesijaudinkite, visi liko sveiki, niekas „nepagavo zuikio“, na, nebent jo paliktus lobius – saldainius. Kiek džiaugsmo būna, kai vaikas gauna saldainių, juk žinote… Toks tikslas ir buvo, kad vaikams būtų linksma.
Kai atėjo laikas užsisakyti picas, prasidėjo rimtoji dalis. Vaikai daug diskutavo, vos ne pasaulinio lygio renginys, kai skaičiuojamos paskutinės minutės iki atidarymo pradžios – šurmulys, pinigai, sąrašai, žodžiu – picos.
Po naktipiečių laukė šokių aikštelė. Mūsų choreografės Karolina ir Ainė sukosi kaip tik įmanydamos, nes kiekvienai komandai reikėjo judesiukų idėjų. Kad būtumėt matę, buvo taip linksma, kaip dar seniai nebuvo, o jau Didysis šokis, nėr net ką kalbėti, net bibliotekininkės kartu sukosi šokių aikštelės vidury…
O kai nusikamavom ir išsekom, puolėme klotis patalų: kas už pompos, kas už miegmaišio, žiūrim, kad nebėr kur praeiti. Vadovai dar turėjo progą sudalyvauti karaokėje. Kai jau akys merkėsi, visi sugulėme ir žiūrėjome filmą.
Ryte atsikėlę, susitvarkę, įsiamžinome nuotraukoje ir patraukėme namučio. Kaip sakoma, visur gerai, bet BIBLIOTEKOJ geriausia.

Lukas Krasauskas
Panevėžio 5-oji gimnazija
10 klasė 

Savanorio Luko parengta programa „Baltijos šalys naktyje“ vaikų nenuvylė: viktorina, karaokė, žaidimai, „lobių paieška“ pasišviečiant žibintais, šokiai ir pica – naktipiečiams.

Jaunųjų skaitytojų-savanorių klubo „Darbščiosios bitelės“ nariai Lukas, Santa, Karolina šauniai pasiruošė ir puikiai pravedė vaikams Naktį bibliotekoje. Nuoširdus jiems ačiū. Tai buvo vienas iš renginių, organizuotų pagal projektą „Vasara su knyga ir lėle“. O edukacinių užsiėmimų dalyvių dar laukia nauji programos „Vaikų vasaros improvizacijos…“ renginiai, kurie vyks iki liepos 17 .

Nekantriai laukta naktis bibliotekoje buvo puiki“ įraše yra 9 komentarai

  1. o, kaip įdomiai praleidote laiką! Išradingas tasai Lukas! Linkiu jam sėkmės ateities karjeroje!

  2. Naktį bibliotekoje praleidome labai linksmai, turiningai. Sužinojome daugiau apie Baltijos šalis, žaidėme labai linksmus žaidimus , vadovai mokė mus šokti , ieškojome lobio paslėpto knygų lapuose,dainavome karaoke ir žiūrėjome filmus…Labai ačiū visiems vadovams, kad jie taip stengėsi, norėjo, kad viskas mums, vaikams įtiktų.
    Ačiū, kad surengėte tokią puikią naktį!!!

  3. Naktis bibliotekoje buvo įdomiausia dalis per visas pamokėles. Žaidėme žaidimus,daug sužinojome apie Baltijos šalis.Buvo įdomu knygose ieškoti lapelių su kuriais radome lobį,šokti,dainuoti ir žiūrėti filmus kol galiausiai visi užmigo.Atsikėlę sutvarkėme biblioteką ir iškeliavome namo.
    Ačiū Lukui, kuris taip stengėsi dėl mūsų ir surengė šią naktį!

  4. Naktis bibliotekoje buvo labai smagi ir nuostabi: šokome, dainavome karaoke, žaideme, žiūrejome filmus, valgėme picas, buvo lobio paieška. Buvo smagi susirinkimo vieta bibliotekoje 21.00h šokių vadovės buvo Karolina ir Ainė.Vadovai buvo labai smagūs. Santa, Karolina, Lukas ir Jokūbas buvo šaunūs vadovai ir, kad būtų tie vadovai amžinai.

  5. Nakties bibliotekoje aš labai laukiau ypač dėl to, kad pirmą kartą joje dalyvauju.Pati naktis buvo labai linksma ir smagi, nes daug žaidėme.

  6. Turiu du vaikučius ir norėčiau pasakyti, kad mūsų veikla namuose po truputį keičiasi į gerąją pusę, nes mažylis (5m.) domisi knygelėmis ir maloniai su jomis susipažįsta, o vyresnėliui, kuriam 9 metai, nelabai domėjosi knygelėmis ir biblioteka tol, kol sudalyvavo puikioje vasaros stovykloje,apie kurią sužinojome bibliotekos internetinėje svetainėje. Ačiū organizatoriams ir vaikų ir jaunimo literatūros centrui už šią galimybę ir už pokyčius 🙂 Šiuo metu abu mano vaikai noriai skaito ir domisi knygelėmis, bei bibliotekos renginiais,kuriuos sekame Vaikų ir jaunimo literatūros centro svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *