Birželio mėnuo bibliotekoje pagal Karoliną

Birželio mėnuo bibliotekoje pagal Karoliną

Birželio – liepos mėnesiais Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros centre 2-5 kl. mokiniams vyko edukaciniai užsiėmimai „Vaikų vasaros improvizacijos…“. Užsiėmimus vedė jaunųjų skaitytojų-savanorių klubo „Darbščiosios bitelės“ nariai Karolina, Lukas, Santa.
Savo mintimis apie šią naują patirtį dalinasi savanorė Karolina.

Pakviesta dalyvauti vaikų vasaros stovyklos programoje bibliotekoje iškart sutikau, nes maniau, kad tai puikus iššūkis.
Prasidėjus pirmosioms stovyklos dienoms buvo labai įdomu susipažinti su vaikais, bendrauti ir pažinti kiekvieną iš jų. Neramu buvo, kaip jie bendraus su keliais metais vyresniais vadovais, tačiau į viską žiūrėjau optimistiškai. Nusivilti neteko, vaikai labai šiltai priėmė, uždavinėjo daug klausimų, domėjosi, klausė mūsų.
Buvo smagu išmokyti daug naujų dalykų. Ypač patiko Naktis bibliotekoje, joje visa veikla buvo išties labai apgalvota pagal vaikų poreikius. Džiaugiausi turėdama galimybę išmokyti šokių judesių, iškilus nesutarimams – nuraminti vaikus ir sutaikyti bei vėl įjungti į veiklą.
Kartu savanoriavo Santa ir Lukas, kurie įdėjo taip pat labai didelį indelį į vaikų lavinimą, atsakingai juos prižiūrėjo ir mokė.
Gaila, tačiau bibliotekoje praleidau gana mažai laiko, nes buvau savanore ir kitoje vaikų stovykloje. Nors ir trumpas dalyvavimas suteikė didelę patirtį.

Panevėžio 5 gimnazijos mokinė Karolina Adomavičiūtė

Birželio mėnuo bibliotekoje pagal Karoliną“ įraše yra 1 komentaras

  1. Savanoriai bibliotekoje visada laukiami. Tai nauji potyriai, naujos idėjos, naujos veiklos. O ką jau kalbėti apie žmogų, kuris sugeba duoti ir kartu gauti pats…Sėkmės tau Karolina ir iki greito susitikimo bibliotekoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *