Kviečiame kartu pasvajoti ir pasigėrėti…

Kviečiame kartu pasvajoti ir pasigėrėti…

Panevėžio Jaunuolių Dienos Centras (JDC) vykdo ES programos „Veiklus jaunimas“ Europos savanorių tarnybos projektą „Būk atviras“. Jaunuolių sukurti kūrybiniai darbai – įvairia technika apipavidalintos rankų darbo pagalvėlės, keramikos darbai – eksponuojami Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros centre (VJLC), parodoje „Svajonių pasaulis“.
Projektą apie svajones ir sapnus sukūrė bei sumanymą juos „apgyvendinti“ pagalvėlėse ir keraminiuose „debesėliuose“ jaunuoliams padėjo išpildyti aktyvios, kūrybingos savanorės Celia iš Prancūzijos ir Johanna iš Austrijos.
Nacionalinės bibliotekų savaitės metu – balandžio 29 dieną įvyko parodos atidarymo šventė.
Šventę pradėjo Jaunuolių Dienos Centro šokių grupė. Parodą pristatė projektų koordinatorė Aistė Pagirienė ir direktorė Lina Trebienė.
Parodoje eksponuojama virš 50 įvairių pagalvėlių. Jas kūrė patys Jaunuolių Dienos Centro lankytojai, kaip kas sugebėjo, kaip kas sugalvojo. Vieni vėlė iš vilnos, kiti dekupažavo arba tiesiog piešė.
Kai savanorės perkirpo parodos atidarymo juostą, galėjome viską apžiūrėti, vieni su kitais pabendrauti, aptarti ir pasivaišinti savanorių pagamintais pyragaičiais. Mūsų kūrybingoms savanorėms visi dėkojome, plojome, teikėme gėles.
Celijai ir Johanai linkime dar daug kūrybinių įdėjų ir įvairių projektų. Mums visiems labai smagu juose dalyvauti. Ačiū Joms.
Paroda „Svajonių pasaulis“ veiks iki gegužės 23 d.

Informaciją pagal JDC lankytojos Daivos Riliškytės tekstą parengė
VJLC skyriaus vedėja Ona Kaluinienė

 

Kviečiame kartu pasvajoti ir pasigėrėti…“ įraše yra 2 komentarai

  1. Dėkojame vaikų ir jaunimo literatūros centrui, kad sutiko su mumis bendradarbiauti. Džiugu, kad daugelis dabar gali pasigrožėti šiomis, šilumą ir gėrį skleidžiančiomis pagalvėlėmis!

  2. Labai gražus parodos atidarymas vyko bibliotekoje. Pagalvėlėse sudėta tiek meilės ir šilumos kad norisi jas liesti. Jaunuoliams ir jų vadovams linkime kūrybinės sėkmės ir naujų projektų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *