Tolerancijos gėlės

Tolerancijos gėlės

2013 m. lapkričio 12 d. bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros centre jau trečius metus iš eilės buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena, kurios tema šiais metais – Tolerancijos gėlės.

Renginyje dalyvavo daugiau nei dvidešimt Panevėžio specialiosios mokyklos mokinių. Šią popietę vyko pokalbis apie toleranciją, kalbėjome, kad tolerancija – tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, turime pripažinti, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Dalyviams buvo pristatyta knygų paroda tolerancijos temomis, mokiniai dalyvavo viktorinoje, vyko kūrybinės dirbtuvės – naudodami įvairias medžiagas, įvairiomis technikomis vaikai gamino Tolerancijos gėles.

Grožėtis vaikų nevystančiomis Tolerancijos gėlėmis galima Vaikų ir jaunimo literatūros centre. Lapkričio 15 d. vyks TOLERANCIJOS GĖLIŲ DOVANOJIMO AKCIJA Panevėžio specialiosios mokyklos svečiams, Vaikų ir jaunimo literatūros centro lankytojams.

Sveikiname išmaniuosius, tolerantiškiausius bibliotekos draugus Juditą, Justiną ir Gabiją, teisingai atsakiusius į daugiausiai viktorinos klausimų!

Būkime tolerantiški!

Informaciją parengė
Šarūnė Leikienė
PAVB Vaikų ir jaunimo literatūros centro vyresn. bibliotekininkė
Tel. (8~45) 43 56 77

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.