Nauji „Darbščiųjų bitelių“ klubo dalyvių įspūdžiai

Nauji „Darbščiųjų bitelių“ klubo dalyvių įspūdžiai

Jau ketvirtus metus vaikų ir jaunimo literatūros centre veikia vasaros skaitytojų-savanorių klubas „Darbščiosios bitelės“. Klubo vadovai – „Vilties“ pagrindinės mokyklos mokiniai Lukas ir Brigita. Savanoriai kasdien kviečia vaikus naujai įdomiai veiklai – „Vasarai su Pranu Mašiotu“. Užsiėmimai skirti rašytojo Prano Mašioto 150-osioms gimimo metinėms. Užsiėmimų dalyviai jau susipažino su rašytojo asmenybe ir kūriniais, mokėsi ebru ir kitų dailės technikų, kūrė įvairius darbelius, dalyvavo viktorinose. Vyko ir pats šauniausias renginys iš visų centre vasaromis vykusių renginių – „Nakties garsai bibliotekoje“. Klubo dalyviams įsiminė ir liepos 3 d. išvyka į Panevėžio apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą.

Įspūdžiais apie išvyką dalinasi Greta:

Išaušo saulėtas trečiadienio rytas. Saulės zuikučiai žaismingai šokinėjo man ant nosytės, švelniai kutendami ją. Susiruošusi ir papusryčiavusi nužingsniavau link autobusų stotelės. Pagaliau atsiradau prie Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įėjimo.

Visiems susirinkus, pradėjome ekskursiją po gaisrinę. Mums tuojau prisistatė inspektorius, tiriantis gaisrus bei kitas nelaimes. Jis parodė gaisrininkų poilsio kambarį, mokymosi klasę. Paaiškino, jog čia dirba ir dispečeriai, kurie priima iškvietimus ir nieko nedelsdami praneša gaisrininkų komandoms. Įdomu, kad gaisrinėje dirba ir narai. Taip pat inspektorius parodė gaisrines mašinas, kuriose galėjome pasėdėti ir mes. Dar jis pademonstravo gaisrininkų aprangą. Šią aprangą pasimatuoti panoro ir mūsų stovyklos vadovas Lukas ir jo noras išsipildė. Galiausiai, išbandę gaisrininkų techniką, nusifotografavome su inspektoriumi. Prieš išeidamas, jis mums trumpai papasakojo apie melagingus pranešimus ir įspėjo, jog niekada neskambintumėme į Pagalbos tarnybą be reikalo! Taigi, taip turiningai ir įdomiai praleidome dar vieną kaitriosios vasaros dieną!

Džiaugiamės, kad vaikams smagu lankytis klubo savanorių vedamuose užsiėmimuose ir tikimės, kad kiti jų laukiantys renginiai bus jiems nemažiau įdomūs.

Vasaros klubo užsiėmimai vyks iki liepos 19 d.

Informaciją parengė
Ona Kaluinienė
Vaikų ir jaunimo literatūros centro
Vaikų literatūros sklaidos skyriaus vedėja
Tel. (8~45) 435677

Nauji „Darbščiųjų bitelių“ klubo dalyvių įspūdžiai“ įraše yra 1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *