Studentės Lauryna ir Santa kuria su vaikais bibliotekoje

Studentės Lauryna ir Santa kuria su vaikais bibliotekoje

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros centre vyksta stovyklėlė „Ir aš mažas buvau…“. Stovykla taip pavadinta pagal Prano Mašioto autobiografinę knygą. Bibliotekoje organizuojama įvairi, įdomi ir turininga programa pradinių klasių mokiniams. Ji kasdien sulaukia didelio mažųjų bibliotekos skaitytojų susidomėjimo.

Programoje dalyvaujantys vaikai gali ne tik artimiau susipažinti su vaikų rašytojo Prano Mašioto kūryba, patys išreikšti savo mintis, bet ir kūrybiškai, aktyviai bei prasmingai praleisti laisvalaikį. Kūrybinių užsiėmimų metu vyksta garsiniai skaitymai – „Šiltas ir pamokantis rašytojo žodis“, kūrybinių darbų konkursas Prano Mašioto kūrinių motyvais „Atidžiau gamtoje pasidairius…“. Stovyklautojų darbai bus eksponuojami parodoje. Vaikai gali dalyvauti įvairiose viktorinose – apie paukščius, augalus, Prano Mašioto kūrybą, jo gyvenimą.

Išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus dalyviai galės ir teatrinės raiškos užsiėmimuose, kurie vyks paskutinę gegužės savaitę. Šiuose užsiėmimuose mažieji skaitytojai prisidės prie teatralizuoto Prano Mašioto pasakaitės „Žvėrių seimas“ pristatymo kurdami scenarijų bei vaidindami.

Mums visiems bibliotekoje būti gera ir jauku. Nesistengdami pabėgti nuo vaikystės, kurkime ir džiaukimės ja kartu, tokiu būdu prisidėdami prie Prano Mašioto atminimo !

Panevėžio kolegijos studentės Lauryna ir Santa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *