Garsiniai skaitymai „Kad greičiau augčiau“

Garsiniai skaitymai „Kad greičiau augčiau“

Birželio 4–20 dienomis antradieniais ir ketvirtadieniais 11 val. pradinių klasių mokinius kviečiame į pusės valandos trukmės garsinių skaitymų rytmečius Vaikų ir jaunimo literatūros centre (Aukštaičių g. 4).

Tai viena akcijos „Visa Lietuva skaito vaikams“ bibliotekos iniciatyvų. Iš rekomenduojamo sąrašo pasirinktus kūrinius skaitys rytmečių dalyviai ir bibliotekininkės.

Bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros centras prie respublikinės Mažojo princo fondo akcijos „Visa Lietuva skaito vaikams“ prisijungė 2013-aisiais m. Tapome šios akcijos Panevėžio apskrities lyderiais/koordinatoriais.

Akcijos sumanytojai žvelgia į socialines problemas, tėvų mažai rodomą dėmesį vaikams, žemą intelekto lygį, depresinių susirgimų skaičių, liūdną statistiką ir pagrįstai teigia, kad šias problemas gali padėti įveikti skaitymas, knyga, buvimas kartu.

Akcijos pagrindinė mintis – ugdymas skaitant. Sakoma, kad skaityti reikia bent 20 minučių per dieną, todėl kad tai toks laikas, kai spėjama perskaityti pasaką ir dar truputėlį pasikalbėti su vaiku, paaiškinti tai, ko galbūt jis nesuprato.

Kviečiame ir kitas bibliotekas taip pat ir kitas įstaigas jungtis prie šios kilnios akcijos, organizuoti garsinius skaitymus vaikams!

Gerų knygų gidas

Daugiau informacijos apie Mažojo princo fondo akciją „Visa Lietuva skaito vaikams“ svetainėje

 

Informaciją parengė
Šarūnė Leikienė
PAVB Vaikų ir jaunimo literatūros centro vyresn. bibliotekininkė
Tel. (8~45) 43 56 77

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *