Knygas kuriame patys

Knygas kuriame patys

Kiekvieną trečiadienį bibliotekoje vykstančiuose „Bibliotekinių žinių ABC“ užsiėmimuose šįkart vaikai patys kūrė knygas. Norėdami, kad vaikai šį procesą suprastų, pirmiausia apsilankėme bibliotekos centrinių rūmų knygrišykloje. Vaikai buvo supažindinti su įvairiomis knygos įrišimo subtilybėmis, patys išbandė įvairius technikos prietaisus. Šaunioji bibliotekos knygrišė Laima kiekvienam vaikui paruošė po knygelę, papasakojo savo darbo ypatumus ir parodė dar ne vieną knygos „siuvimo“ būdą.

Vaikai, apdovanoti knygomis, sprendė ką gi su jomis darys – galbūt tai bus jų piešimo albumas arba istorijų knyga, o gal tiesiog užrašų knygelė. Užsiėmimų dalyviai jas iliustravo ir surašė įspūdingiausias, įdomiausias istorijas, nutikimus.

Po kūrybinių darbų, kiekvienas vaikas pristatė savo knygelę, papasakojo kuo ji ypatinga, parodė, kaip apipavidalinta, kokios priemonės naudotos.

Vaikų pastangos negali būti neįvertintos, tad buvo surengtas konkursas. Rinkome gražiausias ir įdomiausias knygas. Po gausaus balsavimo apdovanoti net keturi naujieji autoriai. Sveikiname Roką, Alaną, Vainių ir Gabiją.

Užsiėmimai vyksta pagal ES finansuojamą bandomąjį projektą „Pasirenkamojo vaikų švietimo finansavimo modelio sukūrimas ir išbandymas savivaldybėse“.

Informaciją parengė
Šarūnė Leikienė
PAVB Vaikų ir jaunimo literatūros centro vyresn. bibliotekininkė
Tel. (8~45) 43 56 77

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.