Vasaros vaikai bibliotekoje

Vasaros vaikai bibliotekoje

Vaikų ir jaunimo literatūros centre (Aukštaičių g. 4) vykstantis vasaros užimtumo projektas „Vasara su Bite“ jau įsibėgėjo.

Baigėsi pirmoji piešimo užsiėmimų savaitė, jau prasidėjo naujieji dailės darbų užsiėmimai, kuriems vadovauja „Žemynos“ pagrindinės mokyklos mokinė Silvija Ulbinaitė su puikiomis pagalbininkėmis.

Kasdien dar gerokai prieš 11 val. į biblioteką renkasi ištikimiausi bibliotekos draugai – užsiėmimų dalyviai ir vadovai. Visi ruošiasi, planuoja būsimus dienos darbus, bendrauja, pasakoja linksmas istorijas. Bibliotekos erdves jau dabar puošia nuostabūs darbeliai: piešiniai, lankstiniai, karpiniai, originalūs knygų skirtukai, gerų darbelių medis ir kiti.

Birželio 19 d. vyko išskirtinis renginys – „Talentų šou“. Renginį vedė Silvija Ulbinaitė. Jai talkino keturios komisijos narės: charizmatiškoji Kotryna, geraširdė Martyna, antroji Martyna ir įžvalgioji Nida.

Vaikai džiugino savo talentais: raiškiu ir intonuotu skaitymu, mėgstamų kūrinių atpasakojimu, grojimu dūdele, pianinu, papuošalų gamyba iš veltinio, įvairiausiais piešiniais ant popieriaus, akmenukų. Keletas vaikų skaitė savo kūrybos pasakaites. Žavėjo komisijos narių įžvalgumas vertinant darbus ir šou dalyvaujančių vaikų noras parodyti, ką sugeba.

Vertinimai buvo tik geri, visi džiaugėsi puikiai praleistu laiku. Susijaudinę „Talentų šou“ dalyviai po pasirodymo dalinosi įspūdžiais ir patirtimi su kartu besijaudinančiais ir vaikų pergale tikinčiais tėveliais.

Veikla vykdoma pagal laimėtą vaikų socializacijos projektą „Vasara su Bite“.

Projektą remia Panevėžio miesto savivaldybė

Informaciją parengė
Šarūnė Skeiverytė
PAVB Vaikų ir jaunimo literatūros centro vyresn. bibliotekininkė
Tel. (8~45) 43 56 77

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *