Kviečiame į unikalios edukacinės programos pristatymą

Kviečiame į unikalios edukacinės programos pristatymą

 

 

Lietuvos švietimo istorijos muziejus kviečia į unikalią edukacinę programą „Padėk man padaryti pačiam“. Edukacinės programos metodiniu pagrindu pasirinkta M. Montessori mokymo sistema yra nuostabiai technologiška, apgalvota, tikslinga ir apima ne tik intelektualių bet ir dvasinių sugebėjimų vystymą.

Tai keliaujanti edukacinė programa, kuri vyks specialiai vaikų darbui paruoštoje mokymo erdvėje, kur vaikų neribos laikas ir nesikiš suaugusieji. Programa skirta visiems norintiems: darželinukams ir pradinukams, gimnazistams ir studentams, mokytojams ir tėvams.

Pagrindinis šios edukacinės programos tikslas kūrybingos, laisvos ir savarankiškos asmenybės ugdymas. Taip pat šia programa siekiame supažindinti tėvelius ir mokytojus su M. Montessori ir M. Varnienės vaikų auklėjimo idėja bei įtraukti suaugusiuosius į vaikams įdomią veiklą, parodyti, kad vaikai nepanašūs į suaugusius. Jie – kitokie.

Edukacinę programą parengė Lietuvos švietimo istorijos muziejus. Projektą „Padėk man padaryti pačiam“ remia Lietuvos kultūros taryba.

Lapkričio 22 d. 9.30–12.30 val. Vaikų literatūros skyriuje programa bus pristatyta trims lopšelio darželio „Kastytis“ auklėtinių grupėms. 14 val. – edukacijos pristatymas visuomenei.

 

Informaciją pateikė Irma Gūžienė
Lietuvos švietimo istorijos muziejaus komunikacijos koordinatorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *